سرور مجازی ربات تلگرام هلند NVMe SSD

سرور مجازی مخصوص ربات تلگرام بستلا از لوکیشن هلند و بهترین دیتاسنترها نظیر لیزوب ارائه می گردد که کیفیت فوق العاده بالا از نظر شبکه و همچنین از نظر سخت افزار بروز دارند.
پینگ سرورهای هلند بستلا تا سرورهای تلگرام ۱ و یا کمتر از ۱ میلی ثانیه است.
اگر تا کنکون از هاست اشتراکی برای ربات تلگرام خود استفاده کرده اید و اکنون کاربران ربات شما زیاد شده است و مصرف منابع سرویس هاست شما افزایش یافته است و هاستینگ قادر به میزبانی ربات تلگرام شما بر روی هاست اشتراکی نیست، هم اکنون وقت آن فرارسیده تا ربات خود را بر روی سرورهای مجازی هلند بستلا که مخصوص ربات تلگرام هستند دیپلوی کنید.
 
اگر تا کنون با سرور کار نکرده اید نگران نباشد! کافی است مراحل کانفیگ سرور و دیپلوی پروژه ربات تلگرام خود را به بخش فنی بستلا بسپارید.در بستلا ثبت نام کنید و تیکت برای بخش فنی ارسال کنید و جزئیات پروژه خود را اعلام کنید تا همکاران ما در واحد فنی و فروش بهترین پیشنهاد را ارائه کنند و پس از پذیرش آن از سمت شما مراحل استقرار پروژه شما بر روی سرور مجازی مورد نظر صورت گیرد و از کیفیت مطلوب راضی باشید.

سرورهای مجازی ربات تلگرام بستلا برای هر نوع ربات تلگرامی مناسب هستند، از جمله ربات های پر مصرف، ربات های میدلاین پرمصرف، ربات هایی که نیاز به ارتباط با سرورهای دیگر از طریق پورت های متفاوت هستند، ربات های پایتون که مصرف رزرو منابع دارند، ربات هایی که پروسس هم زمان زیاد ایجاد میکنند(مولتی پروسس)، ربات های تلگرامی که منابع زیاد I/O , RAM , CPU استفاده می کنند همچون ربات های مدیریت گروه با تعداد پردازش هم زمان بالا و خلاصه هر رباتی که مصرف زیادی داشته باشد که هاست اشتراکی مناسب آن نباشد را سرور مجازی های ربات تلگرام بستلا قادر به میزبانی هستند.

پلن های سرور مجازی ربات تلگرام هلند

NLVPS-1

پلن ۱

رم ۱ گیگابایت

پردازنده ۲ هسته ای

نوع هارد SSD NVME

فضا ۱۰ گیگابایت

پورت شبکه ۱ گیگابیت


ماهانه ۲۷۰ هزارتومان

NLVPS-2

پلن ۲

رم ۲ گیگابایت

پردازنده ۳ هسته ای

نوع هارد SSD NVME

فضا ۲۰ گیگابایت

پورت شبکه ۱ گیگابیت


ماهانه ۴۸۰ هزارتومان

NLVPS-3

پلن ۳

رم ۴ گیگابایت

پردازنده ۴ هسته ای

نوع هارد SSD NVME

فضا ۴۰ گیگابایت

پورت شبکه ۱ گیگابیت


ماهانه ۹۶۰ هزارتومان

NLVPS-4

پلن ۴

رم ۸ گیگابایت

پردازنده ۵ هسته ای

نوع هارد SSD NVME

فضا ۸۰ گیگابایت

پورت شبکه ۱ گیگابیت


ماهانه ۱ میلیون ۹۱۰ هزارتومان

NLVPS-5

پلن ۵

رم ۱۶ گیگابایت

پردازنده ۶ هسته ای

نوع هارد SSD NVME

فضا ۱۶۰ گیگابایت

پورت شبکه ۱ گیگابیت


ماهانه ۳ میلیون ۸۰۰ هزارتومان

جزئیات سرویس

هنوز در انتخاب پلن سرور مورد نظر خود تردید دارید؟!

جای هیچ شک و تردیدی نیست، یا با پلن پایه شروع کنید و یا جهت برآورد نیاز با پشتیبانی بستلا در تماس باشید، همکاران ما بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه پاسخگویی و راهکار در بخش های فروش و فنی می باشند.