سرور مجازی فرانسه دارای پردازنده گرافیکی

خرید سرور مجازی فرانسه مخصوص شبیه ساز اندروید با آی پی ثابت و تحویل آنی

بسیاری از کاربران به دنبال سروری هستند که کارت گرافیک داشته باشد اما همانطور که درجریانید سرورهای مجازی بدون کارت گرافیک هستند و شما یا باید سرور اختصاصی تهیه کنید که کارت گرافیک داشته باشد یا قید همه چیز را بزنید، از آنجایی که سرور اختصاصی هزینه و منابع بالایی دارد شما نمیتوانید برای یک کار گرافیکی کوچک هزینه بالایی صرف کنید! تیم بستلا برای شما کاربران محترم خبر خوشی دارند! اگر شما برای یک کار گرافیکی کوچک (مثل نصب شبیه ساز اندروید) دنبال یک سرور مجازی دارای GPU هستید از این لحظه به بعد میتوانید از سرور مجازی مخصوص که دارای گرافیک هست استفاده کنید.

 

شما با خرید یکی از پلن های این سرویس میتوانید یک کامپیوتر مجازی با منابع مشخص در کشور فرانسه داشته باشید، این سرویس ۲۴ ساعته روشن و دردسترس خواهد بود و شما میتوانید بر روی سرور خود انواع توزیع های لینوکسی و یا دو سیستم عامل ویندوزی را تنها با چند کلیک ساده در کنترل پنل virtualizor نصب کنید و با کامپیوتر یا گوشی هوشمند به سرورتان وصل شده، آن را مدیریت کنید.

تیم بستلا مثل همیشه سرویس سرور مجازی فرانسه را با بهترین و جدیدترین سخت افزار و تکنولوژی روز دنیا در اختیارتان میگذارد نوع رم این سرویس DDR4 نوع هاردش SSD NVMe و نوع پردازنده اش Intel(R) Xeon(R) E-2288G است و از دیتاسنتر OVH ارائه می شود.

پلن ها

FRGVPS-1

پلن ۱

رم ۴ گیگابایت

پردازنده ۴ هسته ای

فضا ۴۰ گیگابایت

پهنای باند نامحدود


ماهانه ۶۶۰ هزارتومان

FRGVPS-2

پلن ۲

رم ۸ گیگابایت

پردازنده ۵ هسته ای

فضا ۸۰ گیگابایت

پهنای باند نامحدود


ماهانه ۱ میلیون ۳۱۰ هزارتومان

FRGVPS-3

پلن ۳

رم ۱۶ گیگابایت

پردازنده ۶ هسته ای

فضا ۱۶۰ گیگابایت

پهنای باند نامحدود


ماهانه ۲ میلیون ۶۱۰ هزارتومان

FRGVPS-4

پلن ۴

رم ۳۲ گیگابایت

پردازنده ۸ هسته ای

فضا ۳۲۰ گیگابایت

پهنای باند نامحدود


ماهانه ۵ میلیون ۲۱۰ هزارتومان

پکیج آی پی مازاد ۴ عدد آی پی ۴۰۰ هزارتومان (آی پی بصورت تکی ارائه نمی شود)