• چهارشنبه, November 3, 2021

با سلام و عرض ادب؛

هتزنر به آمریکا می رود! – Hetzner مکان جدیدی را برای سرورهای ابری ایجاد کرده است.

 

سرور ابری آمریکا هتزنر

 

بعد از لوکیشن های آلمان و فنلاند(فالکنشتاین ، نورنبرگ و هلسینکی) این بار پلن های سرور کلاد جدید را از لوکیشن آمریکا(اشبرن، ویرجینیا) ارائه می کند.

طبق اطلاعیه هتزنر فعلا فقط پلن های سرورهای کلاد با پردازنده های AMD از لوکیشن آمریکا ارائه می شوند.

اطلاعیه دیتاسنتر هتزنر به شرح زیر است.

اولین مکان ما در ایالات متحده زنده است! سرورهای ابری Hetzner اکنون در Ashburn در دسترس هستند. به همراه نورنبرگ، فالکنشتاین و هلسینکی، اکنون می توانید بین چهار مکان در سه کشور مختلف و در دو قاره یکی را انتخاب کنید.

مکان جدید ایالات متحده اشبرن، ویرجینیا، در منطقه ای به نام کوچه مرکز داده، یکی از مهم ترین پایتخت های مرکز داده در جهان است. در حال حاضر، شما همچنین می توانید از موقعیت استراتژیک و اتصال جهانی مکان سود ببرید. و کاربران آمریکای شمالی می توانند در نهایت با همان تاخیر کم و قیمت های جذابی که ما را به یکی از بزرگترین و قابل اعتمادترین ارائه دهندگان میزبانی ابری در اروپا تبدیل کرده است، هتزنر را تجربه کنند.

آیا شما از طرفداران AMD هستید؟ سپس از شنیدن اینکه همه مدل‌های سرور ابری مبتنی بر AMD ما آماده هستند و در Ashburn منتظر شما هستند، خوشحال خواهید شد. به علاوه، می‌توانید از همه ویژگی‌های ابری ما از آنجا استفاده کنید. بنابراین از ویژگی "شبکه ها" ما برای مثال برای ایجاد شبکه های خصوصی در Ashburn استفاده کنید یا از "Volumes" برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی سرور ابری خود استفاده کنید.

در حال حاضر فروش این پلن سرورها آغاز شده است! شما می توانید یک نمای کلی از همه مکان ها و ویژگی ها را در اینجا بیابید.